Dilan Polat’ın Zenginlik Şovları Cüneyt Özdemir’i Çıldırttı: “Parayı Züğürtler Sayesinde Kazandın”

Instagram aleminin ortalığı kasıp kavuran fenomeni Dilan Polat, yine yaptıklarıyla gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün eşi Engin Polat’ın kendisine yapmış olduğu uçaklı sürpriz tüm sosyal medyayı sallarken, Polat’ın kendisine gelen yorumlara verdiği cevap bir hayli dikkat çekmişti. Cüneyt Özdemir ise sosyal medya hesabı üzerinden bu konuya dair öfkeli bir paylaşımda bulundu.

Lüks yaşantısı ve farklı tarzıyla sosyal medyayı kasıp kavuran isimlerden bir tanesi de Dilan Polat.

Lüks içindeki hayatını sosyal medyada paylaşan ve kendisine büyük bir hayran kitlesi oluşturan fenomen, her hareketiyle gündem olmaya devam ediyor. Eşi Engin Polat da bu konuda yaptığı her hamleyle destekçisi olduğunu bizlere belli ediyor.

Dilan Polat’ın Instagram hikayeler kısmında en ufak bir isteğini “Engin bana bunu al” diyerek ilettiğini de biliyorsunuzdur.

Kendisi enerjiye, pardon ‘enerciye’ çok inanıyor. Hatta ‘Enercii’ isimli şarkısı YouTube’da milyonlarca görüntülenme ve beğeni aldı. Diğer bir yandan fenomenliğin yanı sıra kendine ait bir güzellik merkezi zinciri de yönetiyor.

Engin ve Dilan Polat, Fenerbahçe resmi sponsorları arasında yerlerini almalarıyla da medyada büyük yankı uyandırmıştı.

Önce Dilan Polat Şirketler Grubu, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı resmi sponsoru olmuştu. Ardından Engin Polat’ın sahibi olduğu Engin Polat For Men markası da Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımı resmi sponsoru olmuştu.

Eşi Engin’in romantik hallerini ve jestlerini de sık sık bizimle paylaşan Dilan Polat, son olarak yaptığı paylaşımla hepimize “Yok artık” dedirtmişti.

Engin Polat’ın Dilan Polat’a evlilik yıldönümü hediyesinin resmen uçak olduğu iddia edilmişti. Dilan Polat ise bu sürprizi ‘Saçmalama Engin’ yazarak paylaşmıştı.

Fakat sonrasında Engin Polat, uçağın kiralık olduğunu ve eşini tatile çıkarmak için yaptığı bir sürpriz olduğunu açıkladı.

Uçak hediyesi sosyal medyayı kasıp kavururken, gelen yorumlara sinirlenen Dilan Polat yine storylerde ağzına geleni saydı.

Dilan Polat’ın gelen yorumlara verdiği cevap ise durumları biraz daha kızıştırdı:

‘Biz bu zamana kadar bir yere gideceğimiz zaman hep özel uçak tercih ettik. İstersek satın da alırız bu sizi hiç mi hiç ilgilendirmez. İnsanların bu ülkede kazandığı parayla neden bu kadar çok İlgileniyorsunuz? Yani sizin kazandığınız para da değil, siz de çabalamıyorsunuz mesela size ne? Ala da biliriz, almadık. Size ne bundan?’

Polat’ın söyledikleri Cüneyt Özdemir’in sinirlerine dokundu. Kendisi sosyal medya hesabı üzerinden Dilan Polat’a seslendi.

Hikayelerinin devamında ‘Benim param sizin o züğürt çenelerinizi yine yordu. Afkurun’ dedikten sonra tüküren Dilan Polat’ın bu hareketine dayanamayan Cüneyt Özdemir, Twitter hesabında uzun uzun bu konuya değindi.

Konuya “Biraz önce instagram’da bir story’de ‘Benim param siz züğürtlerin çenesini yordu’ diyerek kendisini izleyenlere tüküren bir fenomen gördüm” diye giren Cüneyt Özdemir, Dilan Polat’ı hedef aldı.

Tüm ülke genelinde herkesin ekonomik sıkıntılardan söz ettiği ve geçim zorluğu çektiği bu dönemde insanlar için ‘züğürt’ ifadesini kullanmasına sinirlenen Cüneyt Özdemir, ‘Türkiye gibi ekonomik krizin ortasında, neredeyse bir survivor yarışmasındaymış gibi milyonlarca insanın varolma mücadelesi verdiği bir ülkede lüks arabaları, uçakları teşhir etmenin adı sonradan görmelik de değil ‘zenginlik p**no***fisidir’.’ dedi.

Dilan Polat’ın “züğürtler” diyerek tükürdüğü insanların aslında ekmek kapısı olduğunu hatırlatan Cüneyt Özdemir, “Milyonları milyarları olan çok insan tanıdım ama bu seviyeye ilk kez tanık oluyorum.” dedi.

‘Ülkenin yarısı asgari ücrete mahkum olmuşken buna tepki gösteren insanları ‘züğürtler’ olarak aşağılayıp suratlarına tükürmenin adı nedir onu (ilk kez gördüğüm için) bilemiyorum. Milyonları milyarları olan çok insan tanıdım ama bu seviyeye ilk kez tanık oluyorum. Son bir hatırlatma, bugün ‘züğürtler’ deyip, o suratlarına tükürdüğünüz insanlar sayesinde bu paraları kazandınız, umarım bir gün tersine tanık olmazsınız!’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x